• Güncel olan Erotik hikaye Her geçen gün yeni bir özelliğiyle karşılaştığımız Instagram’da bu kez kullanıcıları fazlasıyla sevindirecek bir gelişme oluyor. Instagram’a yakın kaynaklardan sızan bilgilere göre Instagram, çok yakında hikaye paylaşan kullanıcıların ayrıca istediği müziği de hikayesine ekleyebilmesine olanak verecek.  Facebook, Sony, Warner Music, Universal ve diğer Avrupalı ​​yayıncılar gibi plak şirketleriyle son zamanlarda yaptığı lisans anlaşmalarıyla videolara müzik eklemeye hazır gibi görünüyor.

    TechCrunch’taki bir rapora göre, Instagram Android uygulamasındaki bazı kodlar, Spotify veya SoundCloud gibi yerlerden hikayelerinize telif hakkıyla korunan müzikleri eklemenize yarayacak özellikler barındırıyor.

    Ishan Agarwal tarafından bulunan kod, Instagram hikayeleri sistemindeki gizli bir müzik arama özelliği olarak karşımıza çıkıyor.  Müzik etiketleri diye adlandırılan sistem, kullanıcıların hikayelerine müzik eklemelerine olanak tanıyor. TechCrunch, türler, ruh halleri veya trend şarkılar için arama yapılabildiğini, ardından bu müziklerin videolara ve muhtemelen fotoğraflarayerleştirilebileceğini bildirdi.

    Elbette uygulanmayan bir kod bulmak, bunun kısa bir süre sonra tam teşekküllü bir özellik haline geleceği anlamına gelmez.  Ancak TechCrunch’ın belirttiği gibibu özellik yayınlanırsa, reklam verenlerin ciddi anlamda ilgisini çekecek bir özellik olacağa benziyor.

Yazar

Önceki Yazı:gazino iş ilanları konsomatris iş ilanları
Sonraki Yazı:kons işi arıyorum konsomatris iş ilanları

Benzer Yazılar

Yorumlar

SİZ DE CEVAP YAZABİLİRSİNİZ

Bu yazı hakkında görüşünüzü belirtin.

®