bayan iş ilanları barmeit iş ilanları

kons iş ilanları istanbul Faaliyetlerimizin yoğun olduğu şu dönemde iş gücü ve personel ihtiyacımızı karşılamak amacıyla istanbul şehir dışı gazino, müzikhol, club, gece kulübü ve pavyonlarında çalışmak üzere bayan eleman alımı yapılacaktır.
kons iş ilanları istanbul
kons iş ilanları istanbul başvuruları Acentemize yapılan işe alım süreci senenin her günü devam etmektedir. web sitemizde bulunan ilanlarımızı inceleyerek, 24 saat açık olan telefon numaralarından veya bizzat gelerek iş başvurusunda bulunabilirsiniz. Söz konusu başvurular mutlaka değerlendirilerek istenilen pozisyonda işe yerleştirilecektir. Ajansımızın dönemsel ve sürekli yoğun olduğu bayan eleman alımında bulunduğu pozisyonlar aşağıda belirtilmiştir.
istanbul kons bayan aranıyor iş ilanları
İstanbul şehir dışı için yapılacak alımlarda yevmiyeler aşağıdaki gibidir
konslu solist: 500 600 700
kons bayan konsomatris: 350 400 450
konslu oryantel: 400 450
barmaid: 200
bayan garson: 200
dansçı kız ( konslu ): 500 600
Yukarıda belirtilen kons iş ilanları istanbul şehir dışı yevmiyeleri sabit net yevmiyelerdir. gazinolarda işe alınacak bayan arkadaşlarda deneyim ve tecrübe aranmamaktadır. Deneyimsiz ve tecrübesiz bayanlarda ilanımıza başvuru yapabileceklerdir.
Genel ve fiziki koşullar şöyledir:
18-30 yaş arasında olmak
Fiziği ve diksiyonu düzgün olmak
Boy en az 155 cm olmak
Sağlık probleminin olmaması gerekiyor
Vücudun görünen yerlerinde faça, yara izi, sakatlık problemi olmamak
Esnek gece çalışma temposuna uyumlu olmak
Güler yüzlü pozitif olmak
seyahat engeli olmamak
Eğer gece çalışma temposunda pozitif olmayı sürdürebilirim diyorsan, takım çalışmasına sahipsen, bu mesleği hem iş olarak hemde hayat biçimi olarak benimseyecek üyelerimizden biri olmak istiyor ve aradığımız niteliklere de sahipsen, seninle çalışmak için sabırsızlanıyoruz.
kons iş ilanları istanbul İlanımız ve çalışmalarımız istanbul şehir dışı kons arayan mekanlar da ki alımlar içindir. İstanbul şehiriçi çalışmamız kesinlikle yoktur.
Sitemizdeki ilanlar gazino, night club, müzikhol, bar, gece kulübü, turistik mekanlar da konsluk iş ilanları sitesidir. Ayrıca istanbul gazino kons menejerleri arıyorsanız bize aşağıdaki telefonlardan 24 saat ulaşabilirsiniz.
Not: Menajerlik acentemiz Türkiye geneli çalışmış olduğu yerler de analiz etmediği mekanlarla kesinlikle çalışmamaktadır. Seçme ve tanınmış mekanlarla çalışmaktadır.
kons iş ilanları istanbul şehir dışı mekanlarla Anlaşmalarımız gereği kalacak yer, yemek, ssk mekanlara ait olacaktır.
Tel: 0531 524 97 46
Watsap: 0531 524 97 46
güven beyy

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.